Akcja Paczka dla Bohatera

Akcja Paczka dla Bohatera

Od kilkunastu dni Stowarzyszenie Kolekcjonerów Broni Palnej jest koordynatorem IX bożonarodzeniowej zbiórki pod nazwą Paczka dla Bohatera. Udział w akcji biorą również Towarzystwo Polskiej Tradycji i Kultury oraz Szkoła Podstawowa nr 4 z Otwocka.
Celem akcji jest zbiórka artykułów spożywczych z długim okresem przydatności oraz artykułów chemicznych. W ten sposób chcemy choć trochę pomóc kombatantom. Z doświadczenia wiemy, że taka pamięć i pomoc z Waszej i naszej strony jest dla Nich niezmiernie ważna i potrzebna, a radość jaką sprawiają im odwiedziny, życzenia, rozmowy, kartki i paczki jest nie do opisania.
Wspieramy żołnierzy polskich walczących na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzy podziemia niepodległościowego w kraju w czasie wojny jak i po jej zakończeniu, osoby represjonowane przez PRL oraz weteranów rannych na misjach pokojowych.
Zbiórkę planujemy prowadzić od 11 listopada do 15 grudnia 2019 roku.
W dniach 14-22 grudnia w polskich mundurach, wspólnie z przyjaciółmi paczki zostaną rozwiezione do naszych Bohaterów. Mamy nadzieję, że nasz apel, tak jak w latach poprzednich, nie pozostanie bez odpowiedzi. Liczymy na Państwa wsparcie wrozpropagowaniu naszej inicjatywy. Dziękujemy!
Gdzie można przynosić artykuły:
Siedziba TMPTiK Warszawa ul. Białostocka 8 lokal 21
Kontakt tel. 661594207
Siedziba SKBP PW 1944 Otwock ul. Topolowa 2
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Piłsudskiego Otwock ul Szkolna 31

Napisz komentarz

Twój e-mail nie będzie opublikowany.